تبلیغات
فروشگاه اینترنتی چاقو تیزکن - پشتیبانی 09353877793

فروشگاه اینترنتی چاقو تیزکن - پشتیبانی 09353877793
چاقو تیز کن حرفه ایی برای منزل را از ما بخواهید با تخفیف ویژه
قالب وبلاگ


Swifty
شارپ مطمئن می سازد که شما می توانید لبه چاقو در خانه با دقت حرفه ای تیز. راز در حرفه ای سنگ تیز کردن کلاس که تیز و hones تیغه نهفته است. سینی گرفتن جمع آوری تراشه های فلزی برای راحتی شما. همچنین این وعده به چندین ویژگی برای سود خود را.
این تیز تیغه موتوری بی سیم است که ادعا می کند برای بازگرداندن لبه هر تیغه در یک ثانیه است.

1456663295 Gallery 12 چاقو تیز کن برقی موتور دار چند کاره  swifty sharp


برای خرید این محصول شگفت انگیز و کاربردی به لینک زیر مراجعه کنید:
این تیز تیغه تاکید می کند که آن را می توانید در آشپز چاقو، چاقو، کارد آشپزخانه، بریده چاقو، برش چاقو، Santoku با، چاقو فیله، ساطور و چاقو نان کار. Swifty بررسی شارپ می توانید نور را در برخی تطبیق پذیری از استفاده از آن پرتاب. ما همچنین انتظار Swifty SHARP بررسیهای به ما بگویید که آیا آن را بر روی تیغه های دندانه دار کلاسیک کار می کند اما در تنوری، تیغه های دو دندانه دار و یا موجی است.

آن را بر روی این واقعیت است که از آن آسان است برای استفاده و در حال اجرا تیغه تیز در سه تا چهار بار می تواند تیغه های خود را پایان مورد نظر بعد از شارپ کردن را تاکید می کند. ما امیدواریم که شما Swifty بررسی شارپ صحبت بیشتر در مورد آن.
 

چگونه به استفاده از Swifty شارپ:

برای شروع شما نیاز به آن را در یک سطح صاف. تمیز کردن تیغه به طور کامل قبل شربننج آنها.
• انتخاب آیکون شربننج شما نیاز دارید بر اساس نوع تیغه و ابزار، و تراز آن به مرکز.
• استفاده از دست قوی خود را برای نگهداری جسم به تیز می شود، و Swifty شارپ نگه با دیگر. با استفاده از کلید روشن / خاموش به آن عمل. کاربران دست چپ ممکن است بخواهید به یاد داشته باشید که کلید روشن / خاموش است در پشت و آنها ممکن است مایل به استفاده از انگشت اشاره گر خود را به کار گیرند.تصویر مرتبط

دستورالعمل های کلی:
Swifty شارپ با 4 باتری AA کار می کند، اما شما نیاز به استفاده از تنها باتری های قلیایی. انواع قدیمی و جدید باتری نباید مخلوط شود.
برای ایمنی خود این مهم است که استفاده از تجهیزات ایمنی گواهی مانند عینک چشم ANSI تایید و ماسک گرد و غبار. گرد و غبار که از شربننج می تواند شامل مواد شیمیایی شناخته شده به ایالت کالیفرنیا به علت سرطان، نقص هنگام تولد و یا سایر آسیب باروری ایجاد شده است.

با استفاده از 4 باتری AA و می توان آنها را در صورت حذف سنگ تیز کردن شل است. بعد از آن شما می توانید موتور را قطع و جلوگیری از آسیب های شخصی است. سپس راهنمای تواند حذف شود، این سنگ در محل برگزار شد به عنوان شما را سفت فیلیپس پیچ.


1456663675 ascutitoare electrica de cutite swifty sharp چاقو تیز کن برقی موتور دار چند کاره  swifty sharp

همه چیز را پشت در محل و سنگ دوباره تنگ می شود. در صورتی که چاقو می کند سنگ شما نیاز به اطمینان حاصل شود که راهنمای در برابر مسکن تحت فشار قرار دادند را لمس کنید. دنبال زاویه تیغه از شفا به نوک زمانی که شما آن قرعه کشی از طریق راهنمای. Swifty بررسی شارپ باید معلوم اگر هر حقیقت به این ادعاها وجود ندارد.

این تیز تیغه همچنین می توانید در تیغه های بزرگتر، با توجه به ادعای خود استفاده می شود. اما انجام این کار شما باید از تجهیزات ایمنی گواهی قبل از از بین بردن راهنما استفاده کنید.

شما می توانید تیغه بین کلاه سفید و سنگ برای کنترل بیشتر قرار دهید. نگه دارید ابزار بصورتی پایدار و محکم و تیز با دقت حرفه ای است. تنها زمانی که ما دست ما در Swifty بررسی شارپ خواهد بود تأیید این ادعا می کند.

چگونه به استفاده از Swifty شارپ چاقو :
 اگر
شما در حال برگزاری Swifty شارپ در دست چپ خود و چاقو در دیگر، و تیغه یک طرفه در سمت راست است، پس از آن لبه برش در شیار درونی روبرو هستند.

اگر تیغه در سمت چپ است، چاقو باید در حافظه بیرونی وارد می شود. اما در مورد شما در حال برگزاری Swifty شارپ در دست راست خود و چاقو در سمت چپ، تیغه راست طرفه خود را باید در حافظه بیرونی قرار داده و تیغه طرفه در اسلات درونی است.
 تیغه های دو طرفه باید در هر دو اسلات تعداد مساوی از بار وارد می شود. چاقو باید از پاشنه به ارمغان آورد به نوک نسبت به شما در حرکت آهسته است. همانطور که شما سر خوردن تیغه 5 بار، شما می توانید وضوح خود را چک کنید. روند می تواند تکرار شود تا به شما در دستیابی وضوح مورد نظر.

برای به حد عالی رساندن شما می توانید آن 3 بار یا بیشتر در یک حرکت سریع سر خوردن را به پایان برساند این فرآیند است.


[ پنجشنبه 5 اسفند 1395 ] [ 08:52 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
ارسال به سراسر ایران درب منزل سپس پرداخت
آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه