تبلیغات
فروشگاه اینترنتی چاقو تیزکن - پشتیبانی 09353877793

فروشگاه اینترنتی چاقو تیزکن - پشتیبانی 09353877793
چاقو تیز کن حرفه ایی برای منزل را از ما بخواهید با تخفیف ویژه
قالب وبلاگ


تیز کردن برش های دندانه دار چاقو :
 هنگامی که شما
گزینه مناسب را انتخاب کرده اند، شما می توانید چاقو در کنار از یک نوک درجه یک به بعدی سر خوردن. کلاه راهنمای می تواند برای تیغه بزرگ برداشته شده است. یک پاس سریع در سمت غیر دندانه دار می توانید با مته سوراخ کردن حذف و شما در پایان حق است.

عیدتان مبارک : برای داشتن چاقو تیز کن فقط کافی است به سایت ما سر بزنید و از قیمت استثنایی و طلایی آن بهره مند شوید:

1456663400 maxresdefault چاقو تیز کن برقی موتور دار چند کاره  swifty sharp

 تیز کردن  برش
قیچی :

 Swifty شارپ باید در سلمانی یا مو قیچی حرفه ای استفاده نمی شود. برای شروع، شما می توانید انتخاب آشپزخانه، خانگی، صنایع دستی قیچی که نیاز به تیز شود. انتخاب آیکون سمت راست بر روی راهنمای و لبه برش قیچی بر روی سنگ روبرو هستند. با شروع از مرکز تیغه به تمام راه را به پایان است. سر خوردن سه بار و برای وضوح مورد نظر را بررسی کنید. زن و شوهر غلت ها با کشش می توانید آن را به پایان نیاز را.
نتیجه تصویری برای چاقو تیز کن

چگونه به استفاده از
Swifty شارپ برای ابزار دقیق:
اسلات باید به صورت افقی قبل از قرار دادن ابزار متمرکز شده است. بعد از آن شما می توانید دکمه روشن / خاموش قبل از شربننج تا شما نتایج مورد نظر را دریافت فشار دهید.1456663775 swifty sharp screw driver چاقو تیز کن برقی موتور دار چند کاره  swifty sharp
شربننج ابزار خانگی با Swifty شارپ :
 مطمئن شوید که شما از تجهیزات ایمنی و چرخدنده هایی شبیه به هر زمان. خط تا آیکون فلش دو به حذف کلاه. شما می توانید کلاه قبل از حذف ابزار خانگی بزرگتر و قرار دادن تیغه بین کلاه سفید و سنگ را حذف کنید. ابزار را می توان در دست بصورتی پایدار و محکم در برابر سنگ ها برای شربننج برگزار شد.

جایگزینی سنگ تیز :
اول،
حذف باتری به قطع موتور و جلوگیری از آسیب های. حذف راهنمای توسط پوشش تا دو فلش. نگه دارید سنگ تیز کردن در حالی که شل شدن و از بین بردن فیلیپس پیچ. حذف سنگ شربننج موجود و خط تا سنگ جدید با شفت خروجی. نگه دارید سنگ تیز کردن در حالی که شما سفت فیلیپس پیچ. راهنمای پس از آن می تواند در واحد قرار داده شده است. پس از آن انجام می شود، شما می توانید باتری ها را به خود Swifty شارپ قرار دهید به طوری که شما می توانید شروع به استفاده از آن را دوباره و دوباره. وضوح اد. زن و شوهر غلت ها با کشش می توانید آن را به پایان نیاز را.


[ پنجشنبه 5 اسفند 1395 ] [ 09:08 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
ارسال به سراسر ایران درب منزل سپس پرداخت
آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه