تبلیغات
فروشگاه اینترنتی چاقو تیزکن - پشتیبانی 09353877793

فروشگاه اینترنتی چاقو تیزکن - پشتیبانی 09353877793
چاقو تیز کن حرفه ایی برای منزل را از ما بخواهید با تخفیف ویژه
قالب وبلاگ


آیا شما از استفاده از چاقو کسل کننده است که سر و صدا گوجه فرنگی خود را، کدو نان خود را خسته، و حتی از طریق گوشت را قطع نمی؟
سازندگان یک AS در محصول تلویزیون، به نام Swifty شارپ دیده می شود، ادعا می کنند که به اصطلاح باور نکردنی چاقو تیز کن موتوری می توانید قدرت دقت شربننج راست به خانه شما. اما کار می کند؟

به مناسبت فرا رسیدن عید باستانی 96 چاقو تیز کن را به قیمت گران نخرید : با پرداخت  مبلغ فقط 25000 تومان می توانید این کالای کاربردی را در منزل داشته باشید.

نتیجه تصویری برای چاقو تیز کن
بسته بندی Swifty شارپ می گوید کالا فراهم می کند یک سنگ درجه حرفه ای، پر سرعت چرخش شربننج که تیز و hones لبه پره با ساخته شده در راهنمای که دارای تیغه در زاویه مناسب.

چاقو یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه بحساب می آید. اگر چاقو های آشپزخانه تیز نباشند کار کردن با آنها بسیار مشکل می شود برای تیز کردن چاقو ها راه حل های مختلفی وجود دارد ولی اگر یک چاقو تیز کن حرفه ایی داشته باشید کار بسیار آسان می شود. برای این منظور ما به شما چاقو تیز کن برقی swifty sharp  را معرفی می کنیم.

ویژگی های کلیدی:
 **جنس پلاستیک مقاوم
**کارکرد با باطری و بدون سیم
**جهت تیز کردن انواع چاقوهای معمولی و اره ای و قیچی و پیچ گوشتی و....
**دارای سنگ مرغوب با کیفیت عالی
** دارا بودن سینی پلاستیکی در پایین دستگاه برای جمع آوری تراشه های چاقو
 **کارکرد فوق العاده آسان
خسته از چاقو کسل کننده که له گوجه فرنگی و نان نان کدو به جای در واقع برش آنها، و سپس Swifty شارپ Knive تیز است برای شما. Swifty شارپ بی سیم، تیز تیغه موتوری است. این می تواند یک لبه تیغ ریش تراشی بر روی هر تیغه در ثانیه بازگرداند.
 نگران نباشید، تیغه به سر خوردن و لغزش را وارد کنید. راهنمای دارای تیغه در زاویه مناسب در هر زمان. با استفاده از یک کلاس حرفه ای، سرعت بالا یاقوت کبود شربننج. در قسمت پایین راهنمای یک سینی گرفتن برای گرفتن صفحات که سقوط دور است.

Swifty شارپ Knive تیز بزرگ برای شربننج انواع چاقو است:

     آشپز چاقو
     چاقو نان
     کنده کاری چاقو
     استیک چاقو
     بریده چاقو
     فیله چاقو
     چاقو پنیر
     صهردرس
     ساطور


نتیجه تصویری برای چاقو تیز کن
Swifty شارپ چاقو تیز بزرگ برای شربننج است:

     انواع قیچی
     انواع پیچ گوشتی های
     ابزار دست
     تیغه گیر پرچین
     قیچی باغ
     و خیلی بیشتر


طراحی جمع و جور اجازه می دهد تا به راحتی از آن برای ذخیره در کابینه و یا کشو.


[ پنجشنبه 5 اسفند 1395 ] [ 09:13 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]


تیز کردن برش های دندانه دار چاقو :
 هنگامی که شما
گزینه مناسب را انتخاب کرده اند، شما می توانید چاقو در کنار از یک نوک درجه یک به بعدی سر خوردن. کلاه راهنمای می تواند برای تیغه بزرگ برداشته شده است. یک پاس سریع در سمت غیر دندانه دار می توانید با مته سوراخ کردن حذف و شما در پایان حق است.

عیدتان مبارک : برای داشتن چاقو تیز کن فقط کافی است به سایت ما سر بزنید و از قیمت استثنایی و طلایی آن بهره مند شوید:

1456663400 maxresdefault چاقو تیز کن برقی موتور دار چند کاره  swifty sharp

 تیز کردن  برش
قیچی :

 Swifty شارپ باید در سلمانی یا مو قیچی حرفه ای استفاده نمی شود. برای شروع، شما می توانید انتخاب آشپزخانه، خانگی، صنایع دستی قیچی که نیاز به تیز شود. انتخاب آیکون سمت راست بر روی راهنمای و لبه برش قیچی بر روی سنگ روبرو هستند. با شروع از مرکز تیغه به تمام راه را به پایان است. سر خوردن سه بار و برای وضوح مورد نظر را بررسی کنید. زن و شوهر غلت ها با کشش می توانید آن را به پایان نیاز را.
نتیجه تصویری برای چاقو تیز کن

چگونه به استفاده از
Swifty شارپ برای ابزار دقیق:
اسلات باید به صورت افقی قبل از قرار دادن ابزار متمرکز شده است. بعد از آن شما می توانید دکمه روشن / خاموش قبل از شربننج تا شما نتایج مورد نظر را دریافت فشار دهید.1456663775 swifty sharp screw driver چاقو تیز کن برقی موتور دار چند کاره  swifty sharp
شربننج ابزار خانگی با Swifty شارپ :
 مطمئن شوید که شما از تجهیزات ایمنی و چرخدنده هایی شبیه به هر زمان. خط تا آیکون فلش دو به حذف کلاه. شما می توانید کلاه قبل از حذف ابزار خانگی بزرگتر و قرار دادن تیغه بین کلاه سفید و سنگ را حذف کنید. ابزار را می توان در دست بصورتی پایدار و محکم در برابر سنگ ها برای شربننج برگزار شد.

جایگزینی سنگ تیز :
اول،
حذف باتری به قطع موتور و جلوگیری از آسیب های. حذف راهنمای توسط پوشش تا دو فلش. نگه دارید سنگ تیز کردن در حالی که شل شدن و از بین بردن فیلیپس پیچ. حذف سنگ شربننج موجود و خط تا سنگ جدید با شفت خروجی. نگه دارید سنگ تیز کردن در حالی که شما سفت فیلیپس پیچ. راهنمای پس از آن می تواند در واحد قرار داده شده است. پس از آن انجام می شود، شما می توانید باتری ها را به خود Swifty شارپ قرار دهید به طوری که شما می توانید شروع به استفاده از آن را دوباره و دوباره. وضوح اد. زن و شوهر غلت ها با کشش می توانید آن را به پایان نیاز را.


[ پنجشنبه 5 اسفند 1395 ] [ 09:08 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]


تیغه های الماسی این تیز کن ضمانت مادام العمر داشته، پیچ و فنرهای بکار رفته در این تیز کن از نوع استیل ضد زنگ بوده و در صورتیکه به هر دلیل تیغه های الماسی آن دچار خوردگی شد، بصورت رایگان تعویض می گردد. چاقو تیزکن  یک ابزار کاملا کاربردی و مفید برای هر آشپزخانه ای است.

قبل از تمیز کردن
Swifty شارپ و یا جایگزین چرخ سنگ، شما باید مطمئن شوید که شما در باتری را حذف کنید. سپس نماد پیکان دو می توانید به انتظارنشسته بودند تا به حذف کلاه.

توجه توجه : اگر میخواهید از قیمت های استثنایی ما بهره مند شوید هر چه زودتر روی تصویر زیر کلیک کنید تا وارد سایت چاقو تیز کن بشوید:


نتیجه تصویری برای چاقو تیز کن

احتیاط و هشدار:
• احتیاط شدید باید در حالی که با استفاده از محصول و دست زدن به چاقو تیز، قیچی و ابزار دیگر اعمال شود.
• واحد باید در نزدیک قبل از استفاده از نگاه. اگر هر گونه قطعات آسیب دیده پیدا شده است وجود دارد، باید مورد استفاده قرار گیرد.
• این محصول باید بصورتی پایدار و محکم برگزار می شود تا اطمینان حاصل شود که آن را لغزش نیست. انگشتان دست خود را باید به دور از اسلات شربننج در همه زمان ها نگهداری می شود.
• نگاهی به تمام اقدامات احتیاطی شما می در حالی که استفاده از محصول موتوری، که نیاز شما را به نگه داشتن حضور خود را از ذهن است.
• این مهم است که مطمئن شوید که گرد و غبار ایجاد شده توسط شارپ کردن مواد شیمیایی شناخته شده به ایالت کالیفرنیا حاوی باعث ایجاد سرطان، نقص های مادرزادی و یا سایر آسیب باروری.
• مراقبت باید به چاقو و ابزار در اطراف مواد غذایی و نوشیدنی ها و کشف تیز نیست گرفته شده است.
• این تیز تیغه فقط برای استفاده خانگی. باید آن را در آرایشگاه و مو قیچی حرفه ای استفاده نمی شود.
• روغن های حد عالی رساندن، آب و هر روان کننده دیگر باید با این تیز تیغه استفاده نمی شود.

نتیجه تصویری برای چاقو تیز کن
هنگامی که شما گزینه مناسب را انتخاب کرده اند، شما می توانید چاقو در کنار از یک نوک درجه یک به بعدی سر خوردن. کلاه راهنمای می تواند برای تیغه بزرگ برداشته شده است. یک پاس سریع در سمت غیر دندانه دار می توانید با مته سوراخ کردن حذف و شما در پایان حق است.

[ پنجشنبه 5 اسفند 1395 ] [ 09:01 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]


Swifty
شارپ مطمئن می سازد که شما می توانید لبه چاقو در خانه با دقت حرفه ای تیز. راز در حرفه ای سنگ تیز کردن کلاس که تیز و hones تیغه نهفته است. سینی گرفتن جمع آوری تراشه های فلزی برای راحتی شما. همچنین این وعده به چندین ویژگی برای سود خود را.
این تیز تیغه موتوری بی سیم است که ادعا می کند برای بازگرداندن لبه هر تیغه در یک ثانیه است.

1456663295 Gallery 12 چاقو تیز کن برقی موتور دار چند کاره  swifty sharp


برای خرید این محصول شگفت انگیز و کاربردی به لینک زیر مراجعه کنید:
این تیز تیغه تاکید می کند که آن را می توانید در آشپز چاقو، چاقو، کارد آشپزخانه، بریده چاقو، برش چاقو، Santoku با، چاقو فیله، ساطور و چاقو نان کار. Swifty بررسی شارپ می توانید نور را در برخی تطبیق پذیری از استفاده از آن پرتاب. ما همچنین انتظار Swifty SHARP بررسیهای به ما بگویید که آیا آن را بر روی تیغه های دندانه دار کلاسیک کار می کند اما در تنوری، تیغه های دو دندانه دار و یا موجی است.

آن را بر روی این واقعیت است که از آن آسان است برای استفاده و در حال اجرا تیغه تیز در سه تا چهار بار می تواند تیغه های خود را پایان مورد نظر بعد از شارپ کردن را تاکید می کند. ما امیدواریم که شما Swifty بررسی شارپ صحبت بیشتر در مورد آن.
 

چگونه به استفاده از Swifty شارپ:

برای شروع شما نیاز به آن را در یک سطح صاف. تمیز کردن تیغه به طور کامل قبل شربننج آنها.
• انتخاب آیکون شربننج شما نیاز دارید بر اساس نوع تیغه و ابزار، و تراز آن به مرکز.
• استفاده از دست قوی خود را برای نگهداری جسم به تیز می شود، و Swifty شارپ نگه با دیگر. با استفاده از کلید روشن / خاموش به آن عمل. کاربران دست چپ ممکن است بخواهید به یاد داشته باشید که کلید روشن / خاموش است در پشت و آنها ممکن است مایل به استفاده از انگشت اشاره گر خود را به کار گیرند.تصویر مرتبط

دستورالعمل های کلی:
Swifty شارپ با 4 باتری AA کار می کند، اما شما نیاز به استفاده از تنها باتری های قلیایی. انواع قدیمی و جدید باتری نباید مخلوط شود.
برای ایمنی خود این مهم است که استفاده از تجهیزات ایمنی گواهی مانند عینک چشم ANSI تایید و ماسک گرد و غبار. گرد و غبار که از شربننج می تواند شامل مواد شیمیایی شناخته شده به ایالت کالیفرنیا به علت سرطان، نقص هنگام تولد و یا سایر آسیب باروری ایجاد شده است.

با استفاده از 4 باتری AA و می توان آنها را در صورت حذف سنگ تیز کردن شل است. بعد از آن شما می توانید موتور را قطع و جلوگیری از آسیب های شخصی است. سپس راهنمای تواند حذف شود، این سنگ در محل برگزار شد به عنوان شما را سفت فیلیپس پیچ.


1456663675 ascutitoare electrica de cutite swifty sharp چاقو تیز کن برقی موتور دار چند کاره  swifty sharp

همه چیز را پشت در محل و سنگ دوباره تنگ می شود. در صورتی که چاقو می کند سنگ شما نیاز به اطمینان حاصل شود که راهنمای در برابر مسکن تحت فشار قرار دادند را لمس کنید. دنبال زاویه تیغه از شفا به نوک زمانی که شما آن قرعه کشی از طریق راهنمای. Swifty بررسی شارپ باید معلوم اگر هر حقیقت به این ادعاها وجود ندارد.

این تیز تیغه همچنین می توانید در تیغه های بزرگتر، با توجه به ادعای خود استفاده می شود. اما انجام این کار شما باید از تجهیزات ایمنی گواهی قبل از از بین بردن راهنما استفاده کنید.

شما می توانید تیغه بین کلاه سفید و سنگ برای کنترل بیشتر قرار دهید. نگه دارید ابزار بصورتی پایدار و محکم و تیز با دقت حرفه ای است. تنها زمانی که ما دست ما در Swifty بررسی شارپ خواهد بود تأیید این ادعا می کند.

چگونه به استفاده از Swifty شارپ چاقو :
 اگر
شما در حال برگزاری Swifty شارپ در دست چپ خود و چاقو در دیگر، و تیغه یک طرفه در سمت راست است، پس از آن لبه برش در شیار درونی روبرو هستند.

اگر تیغه در سمت چپ است، چاقو باید در حافظه بیرونی وارد می شود. اما در مورد شما در حال برگزاری Swifty شارپ در دست راست خود و چاقو در سمت چپ، تیغه راست طرفه خود را باید در حافظه بیرونی قرار داده و تیغه طرفه در اسلات درونی است.
 تیغه های دو طرفه باید در هر دو اسلات تعداد مساوی از بار وارد می شود. چاقو باید از پاشنه به ارمغان آورد به نوک نسبت به شما در حرکت آهسته است. همانطور که شما سر خوردن تیغه 5 بار، شما می توانید وضوح خود را چک کنید. روند می تواند تکرار شود تا به شما در دستیابی وضوح مورد نظر.

برای به حد عالی رساندن شما می توانید آن 3 بار یا بیشتر در یک حرکت سریع سر خوردن را به پایان برساند این فرآیند است.


[ پنجشنبه 5 اسفند 1395 ] [ 08:52 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]

به فروشگاه چاقو تیز کن خوش آمدید.


با توجه به نزدیک شدن ایام عید فروش بی سابقه چاقو تیز کن برقی Knife Sharpener شروع شد. این چاقو تیز کن نیاز هر آشپزخانه و خانه ای است و مورد نیاز آشپزها نیز می باشد.

نتیجه تصویری برای چاقو تیز کن

با توجه به امکاناتی که دارد به راحتی چاقو کند شما مثل روز اول حتی بهتر تیز می شود.

برای خرید این کالای بی نظیربا قیمت استثنایی 29/000 تومان فقط کافی است  به شماره زیر پیامک بفرستید:

۵۰۰۰۲۰۳۰۲۳۵

1456663775 swifty sharp screw driver چاقو تیز کن برقی موتور دار چند کاره  swifty sharp

 چاقو تیزکن برقی swifty sharp بوسیله 4 عدد باطری قلمی کار کرده و میتوانید از قسمت های مختلف آن برای تیز کردن لوازم مختلف استفاده نمایید.

1456663822 hqdefault چاقو تیز کن برقی موتور دار چند کاره  swifty sharp

  قابلیت استفاده برای تیز کردن چاقو و قیچی

1456663380 Swifty Sharp uses  89649.1437066711.1280 چاقو تیز کن برقی موتور دار چند کاره  swifty sharp

ارزانترین چاقو تیز کن دنیا

chaqootizkon3 چاقو تیز کن برقی موتور دار چند کاره  swifty sharp


قیمت: 29,000 تومانروش خرید: برای خرید  چاقو تیز کن حرفه ای swifty sharp، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا

محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.http://buyiranian.persiangig.com/image/خرید پستی.jpg
پیشنهادات ویژه ما به شما: چاقو تیز کن،
[ پنجشنبه 5 اسفند 1395 ] [ 08:35 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
ارسال به سراسر ایران درب منزل سپس پرداخت
آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه